اگهی تبلیغاتی کپسول نرم خوراکی پروستا باریج

اگهی تبلیغاتی کپسول نرم خوراکی پروستا باریج در مجله خانواده سبز، شماره های 487 و 488 بهمن ماه در صفحه 47 منتشر شد. این محصول در پیشگیری و درمان بزرگی پروستات، رفع مشکلات ادراری و جلوگیری از ریزش مو موثر است
شرکت داروسازی باریج اسانس به عنوان حامی همایش " هم اندیشی پزشکان پاکدشت” روز دوشنبه 19 بهمن ماه که با حضور جمعی از پزشکان، دندانپزشکان،پرستاران و ماماهای پاکدشت در تالار مجلل پارسیان برگزار گردید، به معرفی محصولات خود از جمله امگا- 3 و کاستورکس پرداخت.در این همایش جناب آقای دکتر اسانلو وجناب آقای دکتر قمی، از مسئولین سازمان نظام پزشکی پاکدشت، به ایراد سخنرانی پرداختند.
شرکت داروسازی باریج اسانس در همایش " دیابت، بیماری فراگیر آینده” که روز دوشنبه 19 بهمن ماه در سرای محله فدک برگزار گردید، به عنوان تنها حامی این برنامه به معرفی محصولات خود از جمله: گلوکورکس- بی، هپاتوهیل، آترومد، شربت عناب، EPO و هایپورکس- بی که برای درمان دیابت و بیماریهای نهفته در دیابت کاربرد دارند، پرداخت. این همایش با حضور جمعی از ساکنان محله شرق تهران که درگیر بیماری دیابت و عوارض ناشی از آن می باشند برگزار گردید

ادامه خبر

باریج اسانس، حامی همایش “جشن روز پرستار در استان فارس”

شرکت داروسازی باریج اسانس به عنوان تنها حامی همایش "جشن روز پرستار” که روز یکشنبه 25 بهمن در بیمارستان شهید مطهری مرودشت (استان فارس)، با حضور مقامات محلی از جمله؛ امام جمعه، فرماندار، شهردار و جمعی از اعضای شورای شهر و همچنین 600 نفر از پزشکان و پرستاران برگزار گردید، به معرفی محصولات خود از جمله امگا- 3 و کرم مرطوب کننده پرداخت. در مراسم قرعه کشی نیز به 3 نفر از برندگان هدیه ویژه ایی از طرف شرکت باریج اسانس اهدا گردید. مدعوین استقبال بی نظیری از حضور شرکت باریج اسانس در همایش داشتند و بارها فریاد" باریج باریج" توام با شادی زاید الوصفی در سالن تکرار شد.
ادامه خبر

آگهی تبلیغاتی کپسول آلوئه ورا درهفته نامه سلامت

با ورق خوردن برگ زرین دیگری از ابداعات شرکت داروسازی باریج اسانس، آگهی تبلیغاتی کپسول آلوئه ورا باریجهمزمان با شروع ورود به بازار این محصول درصفحه 18 هفته نامه سلامت شماره 561 در تاریخ 1394/12/1 به چاپ رسید.


این محصول برای تقویت سیستم ایمنی بدن، افزایش مقاومت در برابر بیماریهای ویروسی سرما خوردگی و آنفلوآنزا ) و همچنین افزایش مقاومت در برابر آلرژی ها کاربرد دارد

ادامه خبر

حضور باریج در همایش " سرفه و اورژانسهای آن در کودکان "

شرکت داروسازی باریج اسانس در همایش " سرفه و اورژانسهای آن در کودکان " که در روزهای 6 و 7 اسفند ماه در بیمارستان بهرامی تهران با حضور جمع کثیری از پزشکان و متخصصین اطفال برگزار شد به معرفی محصولات خود از جمله: شربت بنفشه باریج، برونکو باریج، کرم کودک، افتر بایت و فنلین پرداخت.
ادامه خبر

آگهی تبلیغاتی لیمو ترش و زیره در مجله خانواده سبز491 و 492

آگهی تبلیغاتی کپسول نرم خوراکی لیمو ترش و زیره 75 باریج در مجله خانواده سبز، شماره های 491 و 492 اسفند ماه در صفحه 47 منتشر شد.


این دو محصول جهت کاهش و کنترل وزن، کاهش اشتها و کاهش چربی خون موثر هستند.

ادامه خبر